• OpenPinned
 • Administrator
  Keymaster
  9 stycznia 2017 at 20:47 #865

  Szanowni Państwo,

  jak na pewno zauważyliście strona została odświeżona, nie tylko pod względem wizualnym, ale również funkcjonalnym. Zachęcamy wszystkich terapeutów i nie tylko do rejestracji oraz aktywnego współtworzenia serwisu https://www.vojta.com.pl

  Na bieżąco staram się aktualizować listę terapeutów. Wpisów dokonuję chronologicznie wg kolejności wysłanych do mnie zgłoszeń. Proszę nie przesyłać plików rtf. psd. i innych. Dopuszczalne są rozszerzenia jpg, jpeg, pdf. Proszę, aby skany były już w prawidłowej orientacji, każde obracanie i edycja plików spowalnia proces aktualizacji.

  Jednocześnie ogłaszamy nabór dla chętnych, którzy chcieliby zająć się moderacją forum, czyli czuwaniem nad merytoryczną stroną tematów, usuwaniem nieaktywnych wątków, spamu.

  Jesteśmy otwarci na Wasze wskazówki i potrzeby, jeśli mają Państwo propozycje bądź pytania odnośnie serwisu, to proszę pisać w tym temacie.

  W górnej części strony znajduje się menu, zachęcamy do zarejestrowania się w sekcji „Logowanie”, co umożliwi Państwu współtworzenie strony oraz pozostanie w stałym kontakcie z nami.

  Pozdrawiam serdecznie z Wrocławia,
  Artur

  Administrator
  Keymaster
  Posts: 3
  15 stycznia 2017 at 19:47 #986

  Aktualnie wprowadziłem wszystkie prawidłowo przesłane zgłoszenia (93 osoby).
  Jeśli nie ma Państwa danych na liście to:
  – proszę zweryfikować, czy na pewno przesłali Państwo wiadomość pod podany adres
  – czy dane podane w wiadomości były kompletne oraz czy załączono odpowiednie pliki certyfikatów / warsztatów (w rozszerzeniach jpg, jpeg, ewentualnie .pdf).

  Pozdrawiam z zasypanego śniegiem Wrocławia,
  Artur

  Administrator
  Keymaster
  Posts: 3
  30 stycznia 2017 at 22:38 #1036

  W związku z przenoszeniem strony na nowy serwer w dniach 29-31.01 strona może nie działać prawidłowo.

  Z utrudnienia przepraszamy.