Termin:

28-31 sierpnia 2017r. – otwarta rekrutacja

Metodę wczesnej diagnostyki neurorozwojowej uszkodzeń ośrodkowego układu nerwowego opracował prof. Václav Vojta, wybitny czeski neurolog dziecięcy związany z Kinderzentrum w Monachium. Metoda ta opiera się na znajomości prawidłowych wzorców ruchu należnych kolejnym etapom rozwoju w pierwszym roku życia dziecka, jak i nieprawidłowych zachowań w tym zakresie i czasie. Dzięki wczesnej diagnostyce możliwe jest zastosowanie terapii metodą Vojty zanim nieprawidłowe sposoby reagowania ruchowego, tzw. wzorce zastępcze, utrwalą się u pacjenta na poziomie kory mózgowej.

Cel: Uczestnicy szkolenia wyposażeni zostaną w wiedzę i umiejętności  ułatwiające wychwycenie nieprawidłowości rozwoju dzieci już w okresie noworodkowym i niemowlęcym, co przy istniejących metodach wczesnej interwencji znacznie zwiększa ich szanse rozwojowe.

Adresaci: Lekarze pediatrzy, neonatolodzy, neurolodzy, lekarze rodzinni, lekarze rehabilitacji i medycyny ogólnej

Prowadzenie: Certyfikowani nauczyciele metody
Forma: Kurs doskonalący
Ilość godzin: 40
Wpisowe: 300zł

Cena: 1100zł (300zł wpisowego + 800zł płatne do 4 tyg. przed kursem)

Miejsce: Kompleks Rekreacyjno-Sportowy Fala w Goleniowie, ul. Niepodległości 1, Goleniów

W Kompleksie mogą Państwo skorzystać z noclegów. W tym celu prosimy o kontakt mailowy: hostelnafali@wp.pl lub telefoniczny: 91 418-90-01
www.fala-goleniow.pl

Uwagi: Kurs autoryzowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Vojty (Internationale Vojta Gesellschaft). Absolwenci otrzymują międzynarodowy certyfikat honorowany w większości krajów świata.

Uwaga!

Wpłaty wpisowego należy dokonać w ciągu 5 dni roboczych od daty zgłoszenia (w przeciwnym razie zgłoszenie jest anulowane).
Całkowita wpłata musi zostać wniesiona do 28 dni przed początkiem kursu.

Wpłaty należy dokonać na konto: 
Oddział Fundacji ,,Promyk Słońca” 90 1130 1033 0018 8142 0820 0001